• Wpisów: 15
  • Średnio co: 111 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:50
  • Licznik odwiedzin: 2 410 / 1785 dni
 
pamietnikzycia
 
#luty #2014 #problemy #szkoła #rap #cytaty #Eldo #dzień #problematycznie #zdjęcia


Hm, mogę przedstawiać się różnorodnie, jednakże ten blog ma być bardziej anonimowy. Nie chcę podawać moich danych, chcę pisać to co czuję. Chcę dzielić się (nie)koniecznie dobrymi wieściami z mojego życia. Chcę po raz kolejny poprowadzić pamiętnik. Mój własny.

Jestem prawie szesnastoletnią dziewczyną. Uczennicą pospolitego, polskiego gimnazjum. Kończę za kilka miesięcy moją przygodę z trzyletnią szkołę i zaczynam nowy etap. Może lepszy, może gorszy, tego jeszcze nie wiem, ale jak na razie nie jestem pewna tego co będzie za te kilka miesięcy. Szkoła...lubię chodzić tam, mam okazje spotkać się z przyjaciółmi. Mogę oderwać się od tego wszystkiego. Od problemów. Od rozterek. Od nerwów. Szkoła te pewnego rodzaju azyl. Ściany budynku pozwalają mi czuć się bezpiecznie i dobrze. Szczególnie gdy obok mnie są najważniejsze dla mnie osoby. Najważniejsze osoby...które chcę niedługo zostawić. Tak, to bardzo    egoistyczne. Wiem, ale chyba nie potrafię sobie ułożyć przyszłości w tym miejscu. To miejsce...ja do niego nie pasuje. Uwielbiam zamknięte przestrzenie,wielkie miasta i hałas. Uwielbiam się rozkoszować szczęściem,gdy znajduję się w miejscu, które mi odpowiada.

Boję się podejmować tak dorosłe decyzje, ale czuję, że inaczej nie mogę postąpić. Albo wybiorę szczęścię moich przyjaciół i zostanę tu, dusząc się tym wszystkim, albo wyjadę stawiając za cel szczęście własne i własną przyszłość. Boję się utraty tak ważnych dla mnie osób. Kocham ich...to takie niesprawiedliwie trudne.
Nie jestem zakochana. Nawet nie ma takiej osoby do, której czułabym coś, cokolwiek. Jestem singielką od dobrego roku i naprawdę jest mi z tym dobrze. Nie narzekam na samotność. Wręcz przeciwnie cieszę się, że mam wolną rękę przy każdym moim wyborze. Słucham rapu. Od roku. Nie interesują mnie hejty w moją stronę. Kocham rap i jestem dumna z tego, że słucham właśnie tego typu muzyki.


MoootylemJestem-d27dce148bc0b20216b8.jpeg
Dobranoc ♥
Geografijo witaj -_-

Nie możesz dodać komentarza.